Search Results

Search results 1-2 of 2.

Neon

kuruumut001 - - Application Office

+ Oyunda Takma adınız + Haşhaş + sen (yaş / konum / çalışma) kimiz + I Umut Türkiye'nin yaşayan 16 yaşındayım sen MTA oldum ne kadar süre + + I beri MTA oynuyorlar sürüm 1.3 ve bu oyunu seviyorum + Neden NEON + ' ya katılmak istiyorsunuz Neden her zaman takımın bir parçası olmak istiyor ve Hal +' a ne eklemek / toplayabilirim / topluluğa / takıma katkıda bulunabilirsin + İnan bana bağlanıyor bana yardımcı olmaktan ve katkıda bulunmaktan çok, elbette, bana bir şans verirsen, beni NE NE ZİYARET ET…

Neon Join

kuruumut001 - - Application Office

​+ Your nickname in the game +Poppy + Who you are (age / location / studies etc.) + I'm Umut 16 years old I live in Turkey + How long you've been in MTA + I have been playing MTA since version 1.3 and I love this game + Why you'd like to join Neon +I always want to be a part of a team and I want to Hal + What you can add and/or contribute to the community/team + Linking I believe that as much as I am from helping and contributing, of course, if you give me a chance THANKS YOU PLS ME NEON JOİN